Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Angajari - PROstore

Mai jos sunt prezentate posturile disponibile. Daca sunteti interesat de unul din posturile disponibile asteptam sa ne trimiteti un CV pe adresa [email protected]

Reprezentant Vanzari IT

Descrierea postului:

  • Preluarea comenzilor online, telefonic, e-mail, e.t.c..
  • Introducerea comenzilor in sistem.
  • Furnizarea de informatii comerciale si tehnice eventualilor clienti.
  • Mentinerea legaturilor cu clientii existenti si atragerea de noi clienti.
  • Abilitati de comunicare, usurinta de a acumula noi cunostinte de ordin tehnic, spontaneitate.

Cerintele postului:

  • Studii superioare sau medii.
  • Cunostinte medii despre produsele IT.
  • Furnizarea de informatii despre produsele disponibile catre clienti.
  • Abilitati de a lucra eficient in echipa cit si independent.
  • Abilitati de comunicare, creativ, flexibil, organizat.
  • Cunostinte de operare PC.

Vor fi contactati doar cei selectati pentru interviu.

Operator documentare tehnica full time sau part time

  • Documentarea produselor de pe siteul www.prostore.ro in conformitate cu specificatiilor producatorului prelucrarea de imagini si promotii.

  • Cunostinte tehnice despre produsele IT.
  • Rapiditate si eficienta la cautarea pe internet.
  • Cunostinte de limba engleza - Nivel mediu.
  • Cunostinte minime de manipulare a imaginilor.

Oferta:

  1. Pachet Salarial atractiv
  2. Se ofera Bonusuri si beneficii periodice in functie de realizari

  • Distribuie pe:
Ultima actualizare: 01.06.2016