Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Accesorii Retelistica

Nexans Conector RJ45 ecranat LANmark Snap-In, Cat 5e, Evo
In stoc magazin limitat
 
17,56 lei
Tester Retea NF-300
-9%
In stoc magazin limitat
384,52 lei
349,99 lei
Splitter Power Over Ethernet (POE) TP-LINK TL-PoE10R
In stoc furnizor
 
50,71 lei
PoE Injector TP-Link TL-PoE150S, 10/100/1000Mbps
In stoc furnizor
 
69,25 lei
TP-LINK Power Over Ethernet, Kit Injector + Splitter, 100m
In stoc furnizor
 
97,24 lei
Modul Gbic TP-Link TL-SM311LM
In stoc furnizor
 
55,53 lei
Modul MiniGBIC Single-mode TP-Link TL-SM311LS, interfata LC
In stoc furnizor
 
76,48 lei
Modul SFP TP-Link TL-SM321B
In stoc furnizor
 
76,20 lei
Modul SFP TP-Link TL-SM321A
In stoc furnizor
 
68,07 lei
TP-LINK MC1400
In stoc furnizor
 
853,83 lei
TP-LINK Sursa redundanta 100-240V, 9.5V DC, 9.5A
In stoc furnizor
 
310,69 lei
Accesoriu retea Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP Transceiver
In stoc furnizor
 
444,38 lei
Tester cablu 5-in-1 LOGILINK (RJ-11, RJ-45, BNC, USB, IEEE1394) WZ0014
In stoc furnizor
 
123,15 lei
In stoc furnizor
 
171,59 lei
Cleste sertizare RJ-45 multifunctional, plastic, LOGILINK WZ0009
In stoc furnizor
 
35,77 lei
Accesoriu retea Cisco Rackmount kit for 890
In stoc furnizor
 
589,83 lei
Adaptor Cisco CP-PWR-CUBE-3 Seria 7900 VoIP
In stoc furnizor
 
435,96 lei
Accesoriu retea Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
In stoc furnizor
 
2.143,40 lei
Gembird Tester Retea RJ-45, NCT-1
In stoc furnizor
 
20,86 lei