Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Accesorii Retelistica

Nexans Conector RJ45 ecranat LANmark Snap-In, Cat 5e, Evo
In stoc magazin limitat
 
11,82 lei
UTP Data Box 1-port RJ45 Cat. 6
In stoc magazin suficient
 
11,99 lei
APC Surge Protector PNET1GB, pentru linii de date
In stoc furnizor
 
172,69 lei
Splitter Power Over Ethernet (POE) TP-LINK TL-PoE10R
In stoc furnizor
 
55,83 lei
PoE Injector TP-Link TL-PoE150S, 10/100/1000Mbps
In stoc furnizor
 
76,54 lei
Modul Gbic TP-Link TL-SM311LM
In stoc furnizor
 
76,54 lei
Modul MiniGBIC Single-mode TP-Link TL-SM311LS, interfata LC
In stoc furnizor
 
59,56 lei
Modul SFP TP-Link TL-SM321B
In stoc furnizor
 
55,63 lei
TP-LINK Sursa redundanta 100-240V, 9.5V DC, 9.5A
In stoc furnizor
 
272,15 lei
Accesoriu retea Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP Transceiver
In stoc furnizor
 
530,17 lei
Trusa scule retelistica, 4 piese, LOGILINK WZ0012
In stoc furnizor
 
67,45 lei
In stoc furnizor
 
173,18 lei
Cleste sertizare RJ-45 multifunctional, plastic, LOGILINK WZ0009
In stoc furnizor
 
36,00 lei
Tester cablu de retea RJ-45/BNC, LOGILINK (WZ0011)
In stoc furnizor
 
33,01 lei
Tester cablu de retea RJ-11/RJ-45/RJ-12/BNC LOGILINK (WZ0015)
In stoc furnizor
 
57,97 lei
Logilink Cleste sertizare Hirose 8P8C
In stoc furnizor
 
81,56 lei
Accesoriu retea Cisco Rackmount kit for 890
In stoc furnizor
 
703,72 lei
Accesoriu retea Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
In stoc furnizor
 
2.418,33 lei
Gembird Digital network cable tester, NCT-3
In stoc furnizor
 
264,70 lei
Gembird Tester Retea UTP, STP, USB, NCT-2
In stoc furnizor
 
60,64 lei