Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Patch Fibra Optica

Patch Fibra Optica Nexans Patch Cord Fibra optica Duplex, Multimode, 5.0m, conectori LC-SC, Aqua
In stoc furnizor
 
15,24 lei
Patch Fibra Optica Nexans Patch Cord Duplex, Singlemode, 5.0m, conectori LC-SC, Galben
In stoc furnizor
 
15,24 lei
Patch Fibra Optica Gembird Patch Cord, Intellinet duplex multimode, 2m, conectori LC-ST, Bulk
Contactati-ne pentru info stoc
 
17,66 lei
Patch Fibra Optica HP Premier Flex, Multimode, 5m, conectori LC-LC
Nu este in stoc
 
377,84 lei
Produs indisponibil
Patch Fibra Optica HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m, QK732A
Nu este in stoc
 
277,54 lei
Produs indisponibil
Nu este in stoc
 
25,29 lei
Produs indisponibil
Nu este in stoc
 
30,09 lei
Produs indisponibil
Nu este in stoc
 
24,08 lei
Produs indisponibil