Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Retelistica

Placa de retea D-LINK DUB-E100, USB, 10/100
In stoc magazin limitat
 
103,46 lei
Switch TP-LINK TL-SF1016DS, 16 Porturi
In stoc magazin limitat
 
177,04 lei
Media Convertor TP-LINK MC210CS
In stoc magazin suficient
 
150,56 lei
Switch D-LINK DES-105, 5 Porturi
In stoc magazin limitat
 
64,96 lei
Antena AirLive WAE-5AG Outdoor 5dBi
In stoc magazin limitat
 
41,89 lei
Patch Fibra Optica Gembird duplex multimode, 1m, conectori ST-SC
In stoc magazin limitat
 
18,55 lei
Patch Fibra Optica Gembird Patch Cord, Intellinet duplex multimode, 5m, conectori ST-SC, Bulk
In stoc magazin limitat
 
36,33 lei
Nexans Conector RJ45 ecranat LANmark Snap-In, Cat 5e, Evo
In stoc magazin limitat
 
11,83 lei
Raft rack mobil 2U 550mm Gri
-6%
Zpas Raft rack mobil 2U 550mm Gri
In stoc magazin limitat
175,18 lei
165,00 lei
Router Wireless TP-LINK Archer C50, AC1200 Dual Band
In stoc magazin limitat
 
118,65 lei
Switch D-LINK DGS-1210-10, 8 x LAN Gigabyt, 2 x SFP
In stoc magazin limitat
 
531,37 lei
Switch D-LINK GO-SW-8E/E, 8 x LAN, Unmanaged
In stoc magazin suficient
 
41,37 lei
Placa de retea TP-LINK UE300, USB 3.0, 1 x RJ-45, 10/100/1000 Mbps
In stoc magazin limitat
 
69,26 lei
Sine IT 26``
-6%
ITB Sine IT 26``
In stoc magazin limitat
229,10 lei
215,00 lei
Placa de retea Wireless TP-LINK Archer T6E, PCI-E, 802.11 a/b/g/n/ac, 867MBps
In stoc magazin limitat
 
153,37 lei
UTP Data Box 1-port RJ45 Cat. 6
In stoc magazin suficient
 
11,99 lei
In stoc magazin suficient
 
7,10 lei
Switch D-LINK DGS-1100-08PV2 8 porturi Gigabit
In stoc magazin limitat
 
482,35 lei
Omada ER605 Gigabit VPN Router
Router TP-LINK Omada ER605 Gigabit VPN Router
In stoc magazin limitat
 
259,90 lei