Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Toate produsele de la Gembird (450 produse)

FANPS, 80mm
-33%
Ventilator PC Gembird FANPS, 80mm
In stoc magazin limitat
8,95 lei
6,00 lei
In stoc magazin limitat
 
7,61 lei
Cablu Alimentare SATA, 15 cm Gembird CC-SATA-PS
In stoc magazin limitat
 
2,78 lei
Cablu Alimentare pentru placile video PCI-E, de la 5.25" Molex la 5.25" Molex + 6pin PCIe Gembird CC-PSU-6
In stoc magazin limitat
 
5,00 lei
In stoc magazin suficient
 
3,76 lei
In stoc magazin limitat
 
5,00 lei
Cablu Date HDMI-DVI Tata/Tata, 3m, Gembird CC-HDMI-DVI-10
In stoc magazin limitat
 
14,75 lei
Cablu USB Cablu USB2.0 A - B, 1.8m, bulk, Gembird CCP-USB2-AMBM-6, Calitate premium
In stoc magazin limitat
 
5,34 lei
Cablu USB Cablu USB2.0 A - B, 4.5m, bulk, Gembird CCP-USB2-AMBM-15, Calitate premium
In stoc magazin limitat
 
8,76 lei
Cablu date Gembird USB 2.0 la mini USB, 1.8m Alb
In stoc magazin limitat
 
5,68 lei
In stoc magazin limitat
 
5,80 lei
Cablu date Gembird USB2.0 la MicroUSB 2.0, 1,8m, bulk, Negru
In stoc magazin suficient
 
6,90 lei
Incarcator Laptop Gembird NPA-AC1D, 90W, Universal
In stoc magazin limitat
 
93,65 lei
Cablu USB Cablu USB AM-BM, 1.8m Gembird CCP-USB2-AMBM-6G
In stoc magazin suficient
 
5,26 lei
Cablu USB Cablu USB 3.0 AM - micro BM, 3m Gembird CCP-mUSB3-AMBM-10
In stoc magazin limitat
 
20,96 lei
Patch Fibra Optica Gembird duplex multimode, 1m, conectori ST-SC
In stoc magazin limitat
 
18,55 lei
Patch Fibra Optica Gembird Patch Cord, Intellinet duplex multimode, 5m, conectori ST-SC, Bulk
In stoc magazin limitat
 
36,33 lei
Adaptor video Adaptor Micro-USB to HDMI, Gembird A-MHL-003
In stoc magazin limitat
 
25,83 lei
Cablu USB Cablu USB OTG AF la Mini-BM, 0.15 m, Gembird A-OTG-AFBM-002
In stoc magazin limitat
 
2,63 lei