Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Toate produsele de la Gembird (450 produse)

Ventilator PC Gembird FANPS, 80mm
In stoc magazin limitat
 
10,40 lei
In stoc magazin suficient
 
5,23 lei
In stoc magazin limitat
 
5,00 lei
Cablu Date HDMI-DVI Tata/Tata, 5m, Gembird CC-HDMI-DVI-15
In stoc magazin limitat
 
21,24 lei
Cablu date Gembird USB 2.0 la mini USB, 1.8m Alb
In stoc magazin limitat
 
6,95 lei
In stoc magazin limitat
 
6,29 lei
Patch Cord Gembird FTP categoria 6, 5m Alb, PP6-5M
In stoc magazin suficient
 
13,88 lei
Cablu date Gembird USB2.0 la MicroUSB 2.0, 1,8m, bulk, Negru
In stoc magazin limitat
 
6,90 lei
Patch Cord Gembird FTP categoria 6, 7.5m Alb, PP6-7.5M
In stoc magazin limitat
 
15,29 lei
Cablu date HDMI T/T v2.0, 10m Gembird CC-HDMI4-10M
In stoc magazin suficient
 
43,80 lei
Cablu USB Cablu USB 3.0 AM - micro BM, 3m Gembird CCP-mUSB3-AMBM-10
In stoc magazin limitat
 
24,09 lei
Adaptor montare HDD 2.5'' la 3.5'', Gembird MF-321
In stoc magazin limitat
 
5,00 lei
Patch Fibra Optica Gembird duplex multimode, 1m, conectori ST-SC
In stoc magazin limitat
 
30,72 lei
Patch Fibra Optica Gembird Patch Cord, Intellinet duplex multimode, 5m, conectori ST-SC, Bulk
In stoc magazin limitat
 
36,33 lei
Cablu USB Cablu USB OTG AF la Mini-BM, 0.15 m, Gembird A-OTG-AFBM-002
In stoc magazin limitat
 
2,45 lei
Rack Gembird EE2-U2S-5, Extern, USB 2.0, SATA, Aluminiu
In stoc magazin limitat
 
22,64 lei