Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Toate produsele de la Nexans (26 produse)

Nexans Conector RJ45 ecranat LANmark Snap-In, Cat 5e, Evo
In stoc magazin limitat
 
11,83 lei
In stoc furnizor
 
136,04 lei
Patch Fibra Optica Nexans Patch Cord Fibra optica Duplex, Multimode, 5.0m, conectori LC-SC, Aqua
In stoc furnizor
 
22,97 lei
Patch Fibra Optica Nexans Patch Cord Duplex, Singlemode, 5.0m, conectori LC-SC, Galben
In stoc furnizor
 
22,97 lei
Cablu retea NEXANS CBL LANMARK CAT5E UTP 305M PVC GR
In stoc furnizor
 
602,12 lei
Patch Fibra Optica Nexans N122.5LLA2 2 metri LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 Duplex LC-LC Slimflex
In stoc furnizor
 
66,02 lei
Cablu retea Nexans F/UTP CAT.5e, Full Cupru, Rola 500 m (Portocaliu)
In stoc furnizor
 
1.753,10 lei
Cablu retea Nexans F/FTP CAT.6a, Full Cupru, Rola 500 m (Portocaliu)
In stoc furnizor
 
1.897,80 lei
Patch Cord Nexans UTP cat. 6, 1.0m Gri, N101.11ECGG
Nu este in stoc
 
18,59 lei
Produs indisponibil
Patch Cord Nexans UTP cat. 6, 3.0m Gri, N101.11EFGG
Nu este in stoc
 
27,07 lei
Produs indisponibil
Patch Cord Nexans UTP cat. 6, 2.0m Gri, N101.11EEGG
Nu este in stoc
 
22,90 lei
Produs indisponibil
Patch Panel Nexans pentru Cabinete Metalice, N521.664BK, 19U, 24 Porturi Snap In
Nu este in stoc
 
118,69 lei
Produs indisponibil
Nexans Conector RJ45 neecranat LANmark Snap-In, Cat 5e, Evo
Nu este in stoc
 
20,35 lei
Produs indisponibil
Cleste preconectorizare Nexans pt. conector cat.7 GG45
Nu este in stoc
 
386,39 lei
Produs indisponibil
Cleste de dezizolat si insertie Nexans 110
Nu este in stoc
 
345,44 lei
Produs indisponibil
Clema protectie mufa RJ45 Nexans N110.LPD, Set 50 bucati, Gri
Nu este in stoc
 
52,06 lei
Produs indisponibil
Capac protectie Nexans N421.701YEL, Set 100 bucati, Galben
Nu este in stoc
 
120,54 lei
Produs indisponibil