Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Toate produsele de la MikroTik (55 produse)

Modul SFP Modul MikroTik SFP+ SR-LC Multi Mode 10G maxim 300m
In stoc furnizor
de la 10.59 lei / luna
 
259,03 lei
Router MikroTik hEX lite OS L4, RB750r2, 5 porturi 10/100
In stoc furnizor
 
192,01 lei
Access Point MikroTik hAP RB951Ui-2nD, 5 x LAN, USB
In stoc furnizor
 
199,64 lei
Switch MikroTik RB260GS, Gigabit, 5x RJ-45, Management
In stoc furnizor
 
171,28 lei
Switch MikroTik RB260GSP, Gigabit, 5x RJ-45, Management
In stoc furnizor
 
239,35 lei
Router MikroTik hEX PoE lite OS L4, RB750UPr2, 5 porturi 10/100
In stoc furnizor
de la 11 lei / luna
 
269,98 lei
Router MikroTik RB3011UIAS-RM, 10 x GigaLan + 1 x PoE, LCD
In stoc furnizor
de la 32.72 lei / luna
 
802,10 lei
Adaptor alimentare cu PoE Mikrotik RBGPOE
In stoc furnizor
 
28,77 lei
Switch MikroTik CRS112-8G-4S-IN L5, 8 x LAN Gigabyt, 4 x SFP
In stoc furnizor
de la 25.02 lei / luna
 
613,70 lei
In stoc furnizor
de la 10.8 lei / luna
 
264,69 lei
Access Point MikroTik mAP lite RBmAPL-2nD, 802.11 b/g/n, 1 x RJ-45
In stoc furnizor
 
143,95 lei
Access Point MikroTik cAP RBcAP2nD, 802.11 b/g/n, 1 x RJ-45
In stoc furnizor
 
226,65 lei
Access Point MikroTik hAP ac lite TC RB952Ui-5ac2nD-TC, 802.11 a/b/g/n/ac, 5 x RJ-45, 1 x USB
In stoc furnizor
de la 10.72 lei / luna
 
262,56 lei
Switch MikroTik CRS326-24G-2S+RM, Gigabit, 24x 10/100/1000Mbps, 2x SFP+
In stoc furnizor
de la 37.85 lei / luna
 
928,70 lei
Accesoriu retea MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP Dual LC UPC Transceiver
In stoc furnizor
 
108,66 lei
In stoc furnizor
de la 16.09 lei / luna
 
394,50 lei
Access Point MikroTik cAP Lite, 1 x LAN, 10/100 Mbps
In stoc furnizor
 
130,83 lei
Router Wireless MikroTik Gigabit hAP ac Dual-Band, 5 x LAN, 1 x SFP, PoE
In stoc furnizor
de la 24.24 lei / luna
 
594,54 lei
Router MikroTik Gigabit 4011iGS+, 10 x LAN, 1 x SFP+
In stoc furnizor
de la 37.85 lei / luna
 
928,48 lei
Switch MikroTik CRS328-24P-4S+RM 24 porturi Gigabit, POE
In stoc furnizor
de la 92.89 lei / luna
 
2.279,92 lei