Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Toate produsele de la MikroTik (39 produse)

Router MikroTik RB2011UiAS-RM, 5 x Lan + 5 x GigaLan + 1 x PoE, LCD
In stoc furnizor
 
578,77 lei
Router Wireless MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN, 5 x LAN, 5 x GigaLAN, 1 x SFP
In stoc furnizor
 
622,83 lei
Router MikroTik hEX lite OS L4, RB750r2, 5 porturi 10/100
In stoc furnizor
 
204,94 lei
Router MikroTik hEX PoE lite OS L4, RB750UPr2, 5 porturi 10/100
In stoc furnizor
 
291,12 lei
In stoc furnizor
 
289,05 lei
Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM, Gigabit, 24x 10/100/1000Mbps, 2x SFP+
In stoc furnizor
 
765,37 lei
Switch MikroTik CRS326-24G-2S+RM, Gigabit, 24x 10/100/1000Mbps, 2x SFP+
In stoc furnizor
 
1.028,98 lei
Switch MikroTik CRS106-1C-5S, Gigabit, 1x 10/100/1000Mbps, 5x SFP
In stoc furnizor
 
313,30 lei
Accesoriu retea MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP Dual LC UPC Transceiver
In stoc furnizor
 
116,28 lei
Access Point MikroTik hAP RB951Ui-2HnD, 5 x LAN, USB
Nu este in stoc
 
287,30 lei
Produs indisponibil
Access Point MikroTik RB951G-2HnD, 5 x Giga LAN, USB, High Power
Nu este in stoc
 
373,11 lei
Produs indisponibil
Router MikroTik RB2011UiAS-IN, 5 x Lan + 5 x GigaLan + 1 x PoE
Nu este in stoc
 
570,45 lei
Produs indisponibil
Modul MikroTik SFP+ SR-LC Multi Mode 10G maxim 300m
Nu este in stoc
 
272,43 lei
Produs indisponibil
Router MikroTik CCR1036-12G-4S-EM, L6, 12 porturi 10/100/1000, 4 x SFP, LCD
Nu este in stoc
 
5.725,61 lei
Produs indisponibil
Router Wireless MikroTik Cloud Switch wireless CRS125-24G-1S-2Hn Gigabit
Nu este in stoc
 
1.045,25 lei
Produs indisponibil
Router MikroTik CCR1036-8G-2S+EM, L6, 8 porturi 10/100/1000, 2 x SFP+, LCD
Nu este in stoc
 
6.205,50 lei
Produs indisponibil
Router Wireless MikroTik Cloud Switch wireless CRS109-8G-1S-2HnD-IN, Gigabit
Nu este in stoc
 
668,05 lei
Produs indisponibil
Router MikroTik PowerBox de exterior, RB750P-PBR2, 5 porturi 10/100
Nu este in stoc
 
330,81 lei
Produs indisponibil
Access Point MikroTik hAP RB951Ui-2nD, 5 x LAN, USB
Nu este in stoc
 
211,48 lei
Produs indisponibil
Switch MikroTik RB260GS, Gigabit, 5x RJ-45, Management
Nu este in stoc
 
199,43 lei
Produs indisponibil