Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Toate produsele de la MikroTik (39 produse)

Access Point MikroTik hAP RB951Ui-2HnD, 5 x LAN, USB
In stoc furnizor
 
233,58 lei
Router MikroTik RB2011UiAS-IN, 5 x Lan + 5 x GigaLan + 1 x PoE
In stoc furnizor
 
482,11 lei
Router MikroTik CCR1036-12G-4S-EM, L6, 12 porturi 10/100/1000, 4 x SFP, LCD
In stoc furnizor
 
4.838,13 lei
Router Wireless MikroTik Cloud Switch wireless CRS125-24G-1S-2Hn Gigabit
In stoc furnizor
 
854,10 lei
Router MikroTik CCR1036-8G-2S+EM, L6, 8 porturi 10/100/1000, 2 x SFP+, LCD
In stoc furnizor
 
5.243,64 lei
Router Wireless MikroTik Cloud Switch wireless CRS109-8G-1S-2HnD-IN, Gigabit
In stoc furnizor
 
602,85 lei
Router MikroTik PowerBox de exterior, RB750P-PBR2, 5 porturi 10/100
In stoc furnizor
 
279,63 lei
Access Point MikroTik RB941-2nD-TC, 4 x LAN
In stoc furnizor
 
91,30 lei
Router MikroTik hEX PoE lite OS L4, RB750UPr2, 5 porturi 10/100
In stoc furnizor
 
242,10 lei
Router MikroTik RB3011UIAS-RM, 10 x GigaLan + 1 x PoE, LCD
In stoc furnizor
 
707,52 lei
Router MikroTik hAP ac lite OS L4, 5 x 10/100/1000 LAN ports, 1 x USB
In stoc furnizor
 
194,63 lei
Switch MikroTik CRS112-8G-4S-IN L5, 8 x LAN Gigabyt, 4 x SFP
In stoc furnizor
 
539,06 lei
Access Point MikroTik mAP lite RBmAPL-2nD, 802.11 b/g/n, 1 x RJ-45
In stoc furnizor
 
104,63 lei
Access Point MikroTik hAP ac lite TC RB952Ui-5ac2nD-TC, 802.11 a/b/g/n/ac, 5 x RJ-45, 1 x USB
In stoc furnizor
 
194,63 lei
Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM, Gigabit, 24x 10/100/1000Mbps, 2x SFP+
In stoc furnizor
 
567,12 lei
Switch MikroTik CRS326-24G-2S+RM, Gigabit, 24x 10/100/1000Mbps, 2x SFP+
In stoc furnizor
 
780,02 lei
Switch MikroTik CRS106-1C-5S, Gigabit, 1x 10/100/1000Mbps, 5x SFP
In stoc furnizor
 
228,40 lei
Accesoriu retea MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP Dual LC UPC Transceiver
In stoc furnizor
 
93,84 lei
Switch MikroTik CSS106-5G-1S, 5 x LAN, 10/100/1000 Mbps
In stoc furnizor
 
171,78 lei