Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Toate produsele de la Cisco (37 produse)

SG350-10SFP 10-port Gigabit Managed SFP
-10%
In stoc magazin limitat
1.479,00 lei
1.329,00 lei
Accesoriu retea Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP Transceiver
In stoc furnizor
 
499,16 lei
Adaptor Cisco CP-PWR-CUBE-3 Seria 7900 VoIP
In stoc furnizor
 
456,56 lei
Antena Cisco AIR-ANT2524DW-R, Interior
In stoc furnizor
 
157,05 lei
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional
In stoc furnizor
 
6.778,69 lei
Switch Cisco Catalyst 2960L, 24 x LAN Gigabit, 4 x SFP, Management
In stoc furnizor
 
5.803,70 lei
In stoc furnizor
 
576,13 lei
Modul SFP Transceiver Cisco GLC-SX-MMD=, MMF, 850nm, DOM
In stoc furnizor
 
1.209,83 lei
Telefon VoIP Cisco Unified SIP Phone 3905, Standard Handset SIP, Charcoal
In stoc furnizor
 
362,96 lei
Telefon VoIP Cisco IP Phone 7841, SIP, Monocrom
In stoc furnizor
 
876,73 lei
Access Point Cisco AIR-AP1852I-E-K9C, 2xLAN Gigabit, 4 antene externe
In stoc furnizor
 
2.719,22 lei
In stoc furnizor
 
2.173,07 lei
Cablu alimentare Cisco CAB-C15-CBN=, C14-C15 CONNECTORS
In stoc furnizor
 
165,79 lei
Accesoriu retea Cisco Rackmount kit for 890
Nu este in stoc
 
409,97 lei
Produs indisponibil
Cisco Cablu de alimenare 7900 Series Transformer
Nu este in stoc
 
26,03 lei
Produs indisponibil
Accesoriu retea Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Nu este in stoc
 
2.407,58 lei
Produs indisponibil
Switch Cisco SG500-52-K9-G5, 52 Porturi 10/100/1000
Nu este in stoc
 
6.158,74 lei
Produs indisponibil
Media convertor Cisco SFP-10G-SR
Nu este in stoc
 
2.579,52 lei
Produs indisponibil