Luni-Vineri 10:00 - 19:00

Toate produsele de la Cisco (105 produse)

Adaptor Cisco CP-PWR-CUBE-3 Seria 7900 VoIP
In stoc furnizor
de la 23.63 lei / luna
 
579,50 lei
Cisco Cablu de alimenare 7900 Series Transformer
In stoc furnizor
 
37,75 lei
Antena Cisco AIR-ANT2524DW-R, Interior
In stoc furnizor
de la 12.63 lei / luna
 
309,93 lei
Modul SFP Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
In stoc furnizor
de la 120.07 lei / luna
 
2.946,29 lei
Injector PoE Cisco Aironet AIR-PWRINJ5 802.3af for AP 1600, 2600 and 3600 w/o mod
In stoc furnizor
de la 30.6 lei / luna
 
750,59 lei
Modul SFP Cisco SFP-10G-SR
In stoc furnizor
de la 122.84 lei / luna
 
3.014,81 lei
Telefon VoIP Cisco UC Phone 7821
In stoc furnizor
de la 34.35 lei / luna
 
842,52 lei
Antena Antena Cisco AIR-ANT2535SDW-R
In stoc furnizor
de la 18.09 lei / luna
 
443,35 lei
In stoc furnizor
de la 12.92 lei / luna
 
316,76 lei
In stoc furnizor
de la 12.92 lei / luna
 
316,76 lei
Power Injector Cisco AIR-PWRINJ6= pentru Aironet Access Points
In stoc furnizor
de la 41.43 lei / luna
 
1.016,26 lei
Modul SFP Transceiver Cisco GLC-SX-MMD=, MMF, 850nm, DOM
In stoc furnizor
de la 60.34 lei / luna
 
1.480,53 lei
Telefon VoIP Cisco Unified SIP Phone 3905, Standard Handset SIP, Charcoal
In stoc furnizor
de la 36.95 lei / luna
 
906,84 lei
Telefon VoIP Cisco CP-7811-K9=, UC Phone 7811
In stoc furnizor
de la 54.84 lei / luna
 
1.345,64 lei
Telefon VoIP Cisco IP Phone 7841, SIP, Monocrom
In stoc furnizor
de la 48.65 lei / luna
 
1.193,54 lei
Telefon VoIP Cisco Wireless IP Phone 8821 World mode, Color, LED-Backlit
In stoc furnizor
de la 134.53 lei / luna
 
3.301,51 lei
Telefon VoIP Cisco Unified Wireless IP Phone 8821, World Mode, Bluetooth, Color
In stoc furnizor
de la 113.26 lei / luna
 
2.779,07 lei
Telefon VoIP Cisco IP Phone 8851, SIP, Color
In stoc furnizor
de la 81.24 lei / luna
 
1.993,92 lei
In stoc furnizor
de la 942.03 lei / luna
 
23.121,30 lei
In stoc furnizor
de la 521.54 lei / luna
 
12.800,88 lei